Hakkımızda  

Hakkımızda

%100 BAŞARI HEDEFİ

Bilgi çağına geçişle birlikte bu durumu kötü kullanarak faydalanmak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Size ait özel ve gizlilik değeri taşıyan bilgilerin çalınmasından, silinmesinden ve bunlara karşı fidye istenmesi durumu en büyük günümüz sorunlarından birisi halini almıştır.

Veri kurtarma konusu sadece virüsler için değil arızalanmış diskleriniz için de geçerlidir. Firmamız Veri koruma ve kurtarma grubu olarak sadece verilerinizin korunması değil olası tehditlere karşı önceden tedbir hizmetleri de vermekteyiz.

Veri Kurtarmada Başarı Oranları

Alvagen Yazılım
98%
Diğer Veri Kurtarma Firmaları
53%
Bilgi İşlem Uzmanı
37%
Elektronikçi
32%
Son Kullanıcı
28%

Neden Bİz ?

Gizlilik Prensibi: Verileriniz sizin için ne kadar önemliyse bizim için çok daha önemli. Verileriniz bize teslim verildikten sonra yüksek güvenlik ile korunmaktadır. İçerikler sadece sizi ilgilendirir.

Uygun Fiyat: Çoğu veri kurtarma hizmeti veren firmaya hizmet vermekteyiz. Tek elden ve yaptığımız işin bilinci içinde fiyatlandırma politikası sürmekteyiz. Verilerinizin değeri ile ilgilenmiyoruz boyutu ile ilgileniyoruz.

Zamanında hizmet: Verileriniz sizler için çok önemli. iş hayatınız, özel hayatınızı durdurmaya sebebiyet verebilir. Hedefimiz sizlerin en kısa zamanda kaldığınız yerden devam edebilmenizi sağlamak.

AR-GE: Ekibimiz sürekli eğitim sürecinde her gün çıkan yeni tekniklere karşı savunmalar, karşı-teknikler ve algoritmalar geliştirmektedir.