Veri Tabanı Ticari Program  

Bilgisayarlar yaşamımzda bu denli etkili olmaya başladı başlayalı yaşamın her alanında vazgeçilmez oldular. İşlerimizi kolaylaştırmaları ve yaratıcılığa zaman tanımaları bilgisayarları önemli kılarken sizin ve işletmeniz için çok önemli olan verileriniz ne kadar güvende ! Çoğu kullanıcı halen "benim bilgisayarım birşey olmaz " diyerek yedek almayı ihmal ediyorlar, bu bileşenlerde meydana gelecek hasarlar ve sorunlar değerli verilerin kaybolmasına yada kısman erişilemez hale gelmesine neden olabilir.

Çok değerli saydığınız ticari verilerinizin kaybolması veya tekrar girilmesi zaman,emek ve işletme maliyetlerini arttırıcı unsurlardır. Şirketler bu sorunları en aza indirdiği sürece karlılığını koruyabilir.Sorunların çözümü için harcanan zaman,ilişkilerin aksaması ve işgücü kaybı doğurur buda telafisi mümkün olmatan sonuçlar doğuracaktır..

Örnek verecek olursak bir şirkete ait muhasebe kayıtlarının bilgisayarda kayıt altında tutulduğunu düşünün,olası bir hasarda sabotajda,yangında,depremde muhasebe kayıtlarınızı saniyeler içerisinde kaybedebilirsiniz.Bu noktada Alvagen Yazılım veri kurtarma olarak kaybettiğiniz tüm verileri en kısa sürede size geri kazandıracaktır.