NAS / DAS / SAN  

Verilerimiz iş süreçlerine bağlı olarak zamanla giderek fazlalaşır ve veri saklama alanlarının artmasına yol açar önemli iş uygulamaları ve verileri daha güvenli şekilde yönetmek adına doğru sunucu seçimleri yapılması gerekir ayrıca bu bilgilere kesintisiz ulaşmak çok önemlidir.

Depolama cihazlarının zarar görmesi çökmesi durumlarında iş sürecini devam ettirebilmek adına çok değerli olan verilerin kaybolması veya tekrardan sisteme girilmesi zaman ve iş gücü kaybına yol açacağından dolayı şirketler sorunların çözümünü en aza indirdiğinde karlılığını korurlar.

Sorunların çözümü için harcanan zaman iş gücü kaybı doğurur buda telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir. Ülkemizde faaliyet gösteren şirketler bir çok nedenlerden dolayı veri kaybına uğramışlardır.

Bu depolama çözümleri konusunda, fiziksel, yazılımsal ve virüslere bağlı hasarlar ile karşılaştığınız zaman ekibimizden hemen randevu alıp, ücretsiz analizimizden faydalanmaktadırlar.

NAS - DAS - SAN Veri Depolama Markaları

  • Apple , Asustor , Buffalo , Dark , Dlink , Drabo , Emc , G-Technology , Hp , Intel , Lomega , Lacie , Lenovo ,
  • Lg , Linksys , Logilink , Netgear , Promise , Qnap , Seagate , Snap , Snc , Synology , Thecus , Western Digital ,
  • Zyxel marka cihazlarından %100 'e varan başarı oranıyla hizmet seviyesine bağlı olarak 3 saat gibi kısa bir sürede veri kurtarma garantisi veriyoruz